צימרים חדרים לפי שעות באשדוד ראשיתה של אשדוד במאה ה- שבע עשרה לפני הספירה כעיר כנענית מבוצרת, בתל אשדוד של היום. עם פשיטת גויי הים וחורבן העיר במאה ה- ארבע עשרה לפני הספירה, מתנחלים בה הפלישתים והופכים אותה לאחת מחמשת הערים החשובות בממלכתם. בתקופה הישראלית, שש מאות עד אלף מאתיים לפני הספירה, הייתה אשדוד בחלקן של שבט יהודה, אשר לא הצליח לכובשה מידי הפלישתים ושמה מוצג לראשונה בספר יהושע.

 

עם בנייתה וביצורה הייתה העיר אשדוד לבירתה המפוארת של מדינה פלשת עד שנכבשה על ידי עוזיהו בתחילת המאה השמינית לפני הספירה. בתקופה זו הוקמה מצודת תל מור לרגלי שפך נחל לכיש, ועם מסע הכיבוש של סרגון השני נכבשת העיר ונהרסת כליל. לאחר הקמת המדינה, ערב מבצע קדש, שלח ראש הממשלה דאז, דוד בן גוריון, מכתב לדוד בן עמי שהיה באותם ימים ראש עיריית נתניה ובו כתב: " עשה בשביל הדרום כמו שעשית בשביל הצפון". מה צריך לדעת אודות חדרי אירוח לפי שעות באשדוד? אשדוד היא העיר החמישית בגודלה במדינת ישראל.

 

באם הנכם מדרימים לאשדוד, ביכולתכם לחפש בה הרבה מוזיאונים, מסעדות, בתי קפה טורקי, חופי ים, מתחמי ספא וכמובן להשכיר מלונות לפי שעות באשדוד. אם נעשה רצוי לכם לעשות יום כיף זוגי רומנטי באשדוד, אז הכי מומלץ לפתוח את הבוקר ברגיעה מוחלטת, לשתות קפה חם או תה על מרפסת החדר אירוח, להגיע לאזור חוף הקשתות באשדוד, אשר בו מוצגות תערוכות, על עולמם של הפלישתים עוד מימי קדם, התרבות, כלי נגינה, צורת הלבוש וכדומה. אחר כך, במידה והנכם פחות מתעניינים בתחום של היסטוריה, מומלץ שתקפצו לעשות לא הרבה קניות בסי מול אשדוד, הוא מהווה את סימבולי ההתחדשות של העיר אשדוד.

 

קניון גדול ומודרני, אשר בו נמצאות הרבה רשתות והרבה חנויות מכל וכל, חנויות מזון וכן חנויות של אופנה. מכיוון שביום זוגי רומנטי עסקינן ובטח הנכם מעוניינים קצת הנאה בשבילכם, עליכם לחפש דומין ספא, יש כאלה הרבה באשדוד, במושבים הקרובים לאשדוד ובמרכז העיר אשדוד, תיהיה לכם האופציה לשלב בין טיפולי הספא והקניות לבין מנוחה מרגיעה ורגועה בתוך צימרים לפי שעות באשדוד.

אורחנים חאנים בנגב