חדרים לפי שעה בכפר שמואל

כפר שמואל הינו מושב עובדים, הוא שייך לתנועת העובד הציוני, אשר נוסד בינואר בשנת 1950, באמצעות עולים מרומניה. כפר שמואל ממוקם בשפלה, מצפון לעמק איילון ושישה קילומטר מדרום לעיר רמלה. כפר שמואל נמצא בתחומה של המועצה האזורית גזר. כביש מספר אחד עובר ממזרח למושב כפר שמואל, ואחד מנחליו של נחל איילון עובר במושב כפר שמואל. מושב כפר שמואל נקרא על שם הרב סטיבן שמואל וייז. בית העם במושב כפר שמואל קרוי על שם מוריס לוי, אשר תרם להקמה שלו. במושב כפר שמואל קיים מועדון נוער, סניף מכבי צעיר, מגרש כדורסל, צרכנייה, בית עם, מגרש טניס, שני גני ילדים ומשחקים.

חדרים לפי שעה בכפר שמואל – דיסקרטיות זה שם המשחק –

זוגות אוהבים, כמוכם בדיוק, מחפשים כיום להשכיר חדרים לפי שעה בכפר שמואל, במקום אשר קרוב למקום המגורים שלהם, ולכן יש לכפר שמואל יתרון, מכיוון שהוא נמצא על אם הדרך וקרוב כמעט לכל מקום, כדי להותיר להם את רוב הזמן הקצוב שלהם אשר עומד לרשותם לשהייה ביחד. במקרה כזה עומדות בפני הזוגות אשר מחפשים מקום מפלט ומקום דיסקרטי כדי לממש את אהבתם, שתי אפשרויות: בתי מלון, או צימרים אשר משכירים חדרים לפי שעה, מה שנקרא לפי הפרסומים – מקומות לאוהבים... זוגות אשר יבחרו באופציה הראשונה של בתי מלון, הרי שהם עושים משגה חמור ביותר וזאת מהסיבות הבאות: בבתי מלון ישנו חדר קבלה ובו ישנו רישום מלא של הפרטים המלאים שלכם, איפה לעזאזל השמירה על האנונימיות שלכם? כמו כן, ישנו חניון עם שלל רב של מכוניות אשר גלויות לעין כל, סביר להניח שפה ושם תיתקלו ברכב עם אנשים שאתם בוודאי מכירים... איפה הדיסקרטיות של חדר לפי שעות??? זוהי סיטואציה שתביא אתכם ישר לחשיפה של בלשים פרטיים, במידה ועוקבים אחריכם ומכרים, שיכול להיות שאפילו הם מחפשים מקומות כאלה.

כאשר אדם מחפש מקום מסתור למפגש, לאירוח דיסקרטי ואישי, עליו לעשות הכל על מנת לוודא שאכן ככה הם הדברים. בשכירת חדרים לפי שעה בכפר שמואל הצימרים הם מבודדים ואין מגע עם בעלי המקום. ישנה דיסקרטיות מוחלטת.