איך יוצאים אל הרפתקה בישראל?

לרוב כשאתם חושבים על הרפתקה, הדבר נשמע לכם כאילו מדובר על משהו מתוך סיפור אגודת. הרי מי יוצא היום אל הרפתקה? בעיקר ילדים שמפליגים על כנפי הדמיון. אנחנו רוצים להציג עבורכם מציאות שונה לגמרי. אם אתם תבחרו לצאת לנופש מדהים בתוך המדינה, תוכלו לראות, כי הרפתקאות שונות אורבות לכם תמיד מעבר לפינה. כל אחד יוכל למצוא הרפתקה שתתאים לו באופן אישי.

 

 

לצאת לטיול מיוחד ושונה

קחו לדוגמה את הנושא של טיולים בארץ. טיול יכול להיות בהחלט הרפתקה בלתי נשכחת, אם יודעים מתי והיכן לערוך אותו. אתם יכולים לצאת לדוגמה לטיול ג'יפים מדהים באזור רמת הגולן - והדבר יהווה עבורכם הרפתקה בלתי נשכחת. תוכלו לצאת לטיול של רכיבה על סוסים באוזר הכרמל. תוכלו לצאת לטיול טרקטורונים מסעיר בתוך חולות הנגב - והכל יכול להוות הרפתקה בלתי נשכחת.

צימרים לפי שעה בישראל

אטרקציות מיוחדות שונות

אבל כדי לחוות הרפתקה לא חייבים לצאת למסלול טיול מוגדר. אם אתם רוצים להפתיע את בני הזוג שלכם לדוגמה, קחו אותם להרפתקה שהם לא ישכחו, והעלו אותם על כדור פורח! המראות של כדור פורח מתרחשות לרוב בשעות הבוקר המוקדמות, וכאן כבר באמת מדובר על הרפתקה מדהימה שלא תשכחו לעולם. אפשרות לאטרקציה מדהימה והרפתקנית נוספת היא לעשות צניחה חופשית - וגם זו הרפתקה שבהחלט לא שוכחים.

 

לצאת להרפתקה לכל משפחה

הרפתקה לא חייבת להיות חוויה שתבצעו לבדכם או רק עם בני הזוג שלכם. הורים וילדים כאחד יכולים לצאת אל הרפתקה משפחתית משותפת. כך לדוגמה, אפשר לצאת לשיט קיאקים באחד מהנהרות בישראל, למסע סוער ומדהים. מדובר על הרפתקה שסוחפת צעירים ומבוגרים כאחד. יש עוד שפע של דוגמאות עבור הרפתקה מוצלחת ובלתי נשכחת, והכל בסוף תלוי אך ורק בהעדפה האישית שלכם.

עולם שלם של תיירות בגליל

הגליל הוא עולם של של תיירות החל מתיירות המכוונת לתייר המקומי הישראלי וכלה בתייר המגיע מחו"ל. עולם התיירות של הגליל מורכב ממקומות הארחה מגוונים המותאמים לסוגי האוכלוסייה השונים ומאטרקציות שונות המיועדות לגדולים ולקטנים. עולם עשיר זה מושך אליו בכל שנה המוני תיירים ולמי שמגיע מהארץ אין צורך לנסוע רחוק, הגליל נמצא במרחק של שעה וחצי נסיעה מאיזור המרכז – תתחילו לארוז.

 

עולם של צימרים לפי שעות בדרום שונים

כשמדובר בגליל אין גבול לדמיון בכל הקשור בצימרים. עולם הצימרים בגליל הפך כבר מזמן לארץ האפשרויות הבלתי נגמרות. תוכלו למצוא צימר בגליל לזוגות וצימר למשפחות, צימרים לקבוצות וצימרים לאירועים ומסיבות. גם וועדי עובדים וחברות משתמשים בצימרים לעריכת ימי עיון וסדנאות וגם גופים פרטיים אחרים. אין ספק שצימרים הפכו לצורת האירוח המועדפת על ישראלים רבים.

עולם של יקבי בוטיק

הגליל וצפון הארץ משופעים באטרקציות שונות וביניהן ניתן למצוא עולם שלם של יקבי בוטיק משפחתיים הנחבאים בתוך ישובים קטנים בין כרמי ענבים ועצי זיתים. ברוב היקבים המשפחתיים הללו תוכלו למצוא חנות למכירת היין המקומי, טעימות ללא תשלום ומוצרים נלווים נוספים למכירה. בהרבה יקבי בוטיק תוכלו למצוא גם מחלבות של גבינות עיזים וכבשים שגם אותם תוכלו לטעום ולרכוש יחד עם שמן זית מעולה.

 

עולם של מחירים נהדרים

חופשה בגליל איננה מושלמת ללא ביקור באתרים היסטוריים או גנים לאומיים. אם אתם מגיעים לגליל בעונת החורף, לא רק שתוכלו ליהנות מכל האטרקציות של צפון הארץ, אלא גם מעולם של מחירים נמוכים שיעשו לכם את החופשה הרבה יותר נוחה. גם מחירי הלינה בצימרים זולים יותר וגם רבות מן האטרקציות. חופשת חורף בישראל איננה חופשת חורף באירופה ומזג האוויר נוח גם בעונה זו.